Nowe gry planszowe

Zainteresowanie grami planszowymi stale rośnie. W związku z tym nasza biblioteka powiększyła swoje zasoby o kolejne tytuły. Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu, rozrywki, integracji. Są elementem zdrowej rywalizacji, ucząc jednocześnie przewidywania, podejmowania decyzji, kalkulowania, a także sztuki wygrywania i jeszcze trudniejszej przegrywania. Znużeni wszechobecnym światem wirtualnym, chętnie spotykamy się w „realu”, by wspólnie usiąść za stołem, oddać się grze i towarzyszącym jej emocjom. To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu, integrację rodzinną czy przyjacielską. Zobaczysz, że emocje zdecydowanie większe niż przy grach komputerowych. Gry wypożyczamy do domu. Wszystkich miłośników zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki dla dzieci.