Ferie 2016

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Warce, 8 lutego 2016 roku, zorganizowała dla swoich małych czytelników i nie tylko, różnorodne zajęcia.

Na pierwszy ogień poszedł teatrzyk. Spektakl „Skradzione mądrości” w wykonaniu aktorów Teatru „Maska” z Krakowa, to pełna humoru opowieść o tym, że każda przeczytana książka jest prawdziwą przygodą. Dzieci wspólnie z Sową, Czarodziejem i Biedronkiem Donkiem przeżywali różne emocje i zwroty akcji. Po spektaklu rozpoczął się cykl zajęć plastycznych. Ponieważ zabrakło śniegu za oknem wyczarowaliśmy bałwanka korzystając z papieru, kredek i plasteliny. W związku z tym, że wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, uczestnicy przygotowali dla swoich najbliższych cudne serduszka. Z wielkim zaangażowaniem dzieciaki wycinały, kleiły, rysowały. Efekty ich pracy można zobaczyć na jednym ze zdjęć. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.