Zostań najlepszym czytelnikiem naszej biblioteki i zdobądź super nagrody!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Warce – Oddział dla Dzieci i Młodzieży ogłasza:

Konkurs na Najlepszego Czytelnika

Cele:

• Motywacja do czytania książek spoza kanonu lektur szkolnych.
  • Rozbudzenie zainteresować czytelniczych.
  • Kształtowanie umiejętności systematycznego czytania oraz czytania ze zrozumieniem.
  • Dostarczanie radosnych przeżyć o zadowolenie z osiągnięcia sukcesu.

Regulamin konkursu:

1. Do udziału zapraszamy wszystkich czytelników oddziału dziecięco-młodzieżowego Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Warce.
  2. Czas trwania konkursu od 18 listopada 2013 roku do 30 kwietnia 2014 roku.
  3. Podstawowym kryterium oceny i przyznanie tytułu Najlepszego Czytelnika jest największa liczba przeczytanych książek.
  4. Bibliotekarz będzie rejestrował i kontrolował ilość przeczytanych książek oraz wyrywkowo sprawdzał znajomość ich treści.
  5. Komisja konkursowa po wnikliwej analizie kont czytelniczych wyłoni zwycięzców.
  6. Uroczyste spotkanie finałowe z laureatami konkursu odbędzie się 8 maja 2014 roku.
  7. W konkursie przewidziane są nagrody w 3 kategoriach:
    a) kategoria I – klasy I-III szkoły podstawowej,
    b) kategoria II – klasy IV-VI szkoły podstawowej,
    c) kategoria III – klasy I-III gimnazjum.
  8. Organizatorzy przygotowali dla laureatów dyplomy oraz nagrody w postaci: czytnika e-Book, tabletu, książki.

Zapraszamy do udziału w konkursie!