Kącik gier planszowych

Oddział dla  dzieci Miejsko- Gminnej Biblioteki  w Warce zaprasza  i z radością informuje o utworzeniu  kącika gier planszowych. Do dyspozycji czytelników są gry klasyczne, logiczne, przygodowe, edukacyjne i puzzle. Gry są udostępniane na miejscu i wypożyczane do domu. Są dla tych, którzy  poszukują realnego kontaktu z drugim człowiekiem. Jest to rozrywka, która może sprawić, że dzieci, choć na chwile  „odłączą” się od komputerów, tabletów, telefonów. Wspólne granie łączy rodzinę, uczy twórczego myślenia, rozwija wyobraźnię, zmusza do współdziałania, edukuje. Wielu rodziców poszukuje dzisiaj takiej rozrywki i zabawy dla swoich dzieci. Razem więc  udowodnijmy, że tradycyjne rozrywki mają szanse odnieść sukces w świecie  tak bardzo zawładniętym przez  wszechobecne multimedia. Niech więc gry planszowe „wrócą do gry” !

Posiadamy również audiobooki  z bajkami, lekturami szkolnymi. Prenumerujemy dwutygodnik dla młodzieży „Victor”, który pomaga młodzieży „ogarnąć”  szkołę, zrozumieć swoje emocje,  mieć dobre relacje z rodzicami i rówieśnikami, ale też bez stresu i skutecznie przygotuje do egzaminu na koniec podstawówki.

Zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki.

Kącik gier planszowych